رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان میامی از حضور گسترده مردم در مسابقات غیرحضوری این هیئت خبر داد و گفت: در چهار مسابقه برگزار شده بیش از ۲ هزار نفر شرکت کردند.

عباس بارانی، رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان میامی در گفتگو با خبرنگار میامی جوان از حضور گسترده مردم در مسابقات غیرحضوری این هیئت خبر داد و گفت: در چهار مسابقه برگزار شده بیش از ۲ هزار نفر از شهرستان میامی و حتی دیگر نقاط استان و کشور شرکت کننده داشتیم.

وی هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد روحیه نشاط و سرزندگی، افزایش امید به زندگی و تحقق شعار در خانه بمانیم اعلام و بیان نمودند در این برهه از زمان که همگی درگیر این ویروس هستیم سعی داریم تا زمانی که وضعیت کشور به حالت عادی برگردد تا شکست کرونا این مسابقات ادامه داشته باشد.
بارانی ادامه داد: این روزهایی که همه با هم عهد کردیم برای فراری دادن ویروس منحوس کرونا در خانه بمانیم بی شک باید به دنبال برنامه ها و گذران اوقات فراغت باشیم تا از این برهه از زمان عبور کنیم.


رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان میامی با بیان اینکه هیئت ورزش های همگانی شهرستان میامی با ابتکار و خلاقیت ، اقدام جهت تحقق شعار در خانه بمانیم به برگزاری مسابقات فکری در خانه از طریق فضای مجازی کرده است؛ گفت: این مسابقات هر ۷۲ ساعت یکبار برگزار می شود.
وی افزود: در هر مسابقه به سه الی چهار نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایز نقدی اهدا می شود.
بارانی در پایان خاطر نشان کرد: این هیئت ورزشی به منظور اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در خصوص ویروس کرونا اقدام به طراحی، چاپ و توزیع بیش از ۲۰۰۰ تراکت تبلیغاتی و توزیع در بین منازل، ادارات و کسبه شهر میامی و همچنین روستاهای همجوار نیز نموده است.

انتهای پیام/