معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود گفت: واژگونی خودروی پراید در محور میامی - سبزوار باعث کشته شدن یک تن شد.

به گزارش میامی جوان؛ ناصر سلمانپور با بیان اینکه این حادثه ساعت ۹ و ۴۴ دقیقه  به مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اطلاع داده شد، افزود: ماموران اورژانس بی‌درنگ به محل تصادف در  ۱۵ کیلومتری محور میاندشت به عباس آباد اعزام شدند.

وی اظهار داشت: اقدامات نخستین توسط کارشناسان اورژانس میامی انجام شد ولی به علت شدت جراحت وارده تنها سرنشین خودروی پراید سر صحنه فوت کرد.

محورهای شاهرود و میامی هرساله به ویژه در تابستان و روزهای تعطیل نوروز شاهد رفت و آمد میلیونی هموطنان است. یکنواخت بودن راه‌ها، نبود امکانات کافی برای استراحت رانندگان و نیز ایمن نبودن برخی از نقاط این مسیر  باعث حوادث رانندگی به ویژه انحراف از راه و واژگونی خودروها می شود.

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۵۰ کارشناس در ۱۵پایگاه جاده ای ، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند. همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است.

انتهای پیام/ایرنا