امام جمعه میامی با بیان اینکه «جهش تولید» کلید واژه اصلی رفع مشکلات مردم است، گفت: معیشت و اقتصاد مردم تنها با «جهش تولید» رونق پیدا می‌کند.

حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور، امام جمعه میامی در گفتگو با خبرنگار میامی جوان در خصوص شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری گفت: با تبریک سال نو آغاز فصل بهار نام گذاری شعار سال ۹۹ به جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری حکیمانه و دقیق بود.

وی افزود: با نگاهی به شعار چندسال اخیر که بر محور اقتصاد بود، به خاطر اهمیت این موضوع است و شعار جهش تولید در واقع تکمیل کننده شعار سال گذشته یعنی رونق تولید و کلیدواژه اصلی برای حل مشکلات معیشتی مردم است.

صفایی پور با بیام اینکه اگر شعار سال محقق شود سه دستاورد حتمی دارد، تصریح کرد: حل مشکلات اقتصادی و معیشتی، استغناء و بی نیاز کردن کشور از بیگانگان و دشمنان، رفع مشکل اشتغال از دستاوردهای تحقق شعار سال خواهد بود.

امام جمعه میامی در ادامه بیان کرد: برای تحقق شعار جهش تولید مد نظر رهبر فرزانه باید با نصب العین قرار دادن “یدالله مَع الجماعه، همه، حاکمیت، دولت، مجلس و دیگر نهاد های کشور که تصمیم گیر و تصمیم ساز هستند، باید به درستی وظایف خود را انجام دهند.

وی به نقش مردم در تحقق شعار سال اشاره کرد و گفت: مردم که مهمترین پشتوانه انقلاب هستند اگر صداقت مسئولان را ببینند پای کار هستند، در مواردی چون حضور قدرشناسانه در مراسم تشییع پیکر سردار دل ها سلیمانی، همراهی با نظام و دولت در مساله کرونا و حل آن با شعار کرونا را شکست می دهیم، پای کار کشور بودند.

صفایی پور افزود: بی شک مردم با بصیرت و استقامت ستودنی که از خود نشان دادند در تحقق شعار سال به عنوان، تولید، مصرف، عرضه و تقاضا به وظایف خود عمل می کنند.

انتهای پیام/