معاون فرماندارشهرستان میامی از بازگشایی مجدد کتابخانه عمومی حسین‌آباد کالپوش در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش میامی جوان؛ جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان میامی با حضور عباس طاهران پور، معاون فرماندار شهرستان میامی، کمال ترابیان، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان میامی و دیگر اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان به‌منظور برنامه‌ریزی برای هرچه باشکوه‌تر برگزارشدن دهمین دوره جشنواره کتاب‌خوانی رضوی و بازگشایی مجدد کتابخانه عمومی حسین‌آباد کالپوش برگزار شد.
عباس طاهران پور معاون فرماندار شهرستان میامی ضمن بیان اینکه رانش سال گذشته موجب تخریب و تعطیلی کتابخانه عمومی حسین‌آباد کالپوش شد بیان داشت: مکان جدیدی برای راه‌اندازی مجدد این کتابخانه در نظر گرفته‌شده است و در آینده نزدیک این کتابخانه مجدد بازگشایی می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه کتابخانه‌های عمومی ازجمله اماکن مهم فرهنگی هستند گفت: شهرداری باید سهم نیم درصد را به‌صورت مستمر و منظم به‌حساب انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان واریز کند.

طاهران پور با اشاره به این مطلب که دهمین دوره جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در حال برگزاری است افزود: این جشنواره یک رویداد عظیم فرهنگی محسوب می‌شود.

وی بابیان اینکه همه دستگاه‌های اجرایی باید برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این جشنواره در این شهرستان تلاش کنند از مردم شهرستان میامی خواستار شرکت در این جشنواره معنوی شد.

در ادامه کمال ترابیان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان میامی ضمن قدردانی از خیرین این شهرستان بیان داشت: در سال گذشته خیرین نقش بسزایی را در ترویج فرهنگ مطالعه داشتند.

وی با اشاره به این مطلب که بسیاری از برنامه‌های فرهنگی به همت اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان و خیرین در سال گذشته برگزار شد از خیرین خواستار مشارکت در برگزاری برنامه‌های فرهنگی و شاداب سازی محیط کتابخانه‌ها در سالجاری شد.

 ترابیان واریزی نیم درصد شهرداری‌ها را به‌حساب انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان مهم دانست .

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان میامی ضمن قدردانی از فعالیت کتابداران برای برگزاری دهمین دوره جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در این شهرستان خاطرنشان کرد: مهلت شرکت در دهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی تا پایان تیرماه سال جاری تمدید شد.

انتهای پیام/