شهردار میامی بابیان اینکه مردم میامی اعتماد و باور زیادی به رسانه های شهرستان دارند، بیان کرد: شفافیت و درستی در اطلاع رسانی خبرنگاران شهرستان دیده می شود که این خود موجب جلب اعتماد مردم می شود.

به گزارش خبرنگار میامی جوان؛ علی اکبر محمدی در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهر میامی در دفتر خود گفت: شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار بهانه ای است برای تجلیل از خبرنگاران ما که تقویم همه ی وقایع و تقویم جامعه را در دست دارند و برای همه ی دستگاه ها و امور و وقایع می نویسند و این حیف است که درروز خبرنگاردستگاهی فرصتی برای تجلیل از خبرنگاران قرار نداده و اهمیت این روز مغفول بماند.

وی بابیان اینکه مردم میامی اعتماد و باور زیادی به رسانه های شهرستان دارند، بیان کرد:  شفافیت و درستی در اطلاع رسانی خبرنگاران شهرستان دیده می شود که این خود موجب جلب اعتماد مردم می شود.

محمدی افزود: بزرگترین سرمایه؛ اخلاق حرفه ای خبرنگاری است که در تک تک خبرنگاران سطح شهرستان وجود دارد که بسیار ارزشمند است.

شهرداری میامی با بیان اینکه خبرنگار رابط بین مردم و مسئولین است، گفت: انعکاس به موقع مشکلات مردم توسط خبرنگاران باعث روان تر شدن کارها و رفع آنها می شود که شایدگاها از دید مسئول پنهان مانده که با کمک خبرنگاران مشکلات و نقص ها رصد و انتقال داده می شود.

وی با اشاره به اینکه در زمینه اطلاع رسانی در جهت کنترل بیماری کرونا خبرنگاران شهرستان خوش درخشیدند، افزود: به جهت اطلاع رسانی درست، مردم همراهی بسیار خوبی با مدیریت شهری داشتند و اطلاع رسانی به موقع و درست کار ما را بسیار سبک کرد.

در این آیین که به همت شهرداری میامی صورت گرفت، از خبرنگاران شهر میامی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/