زنگ شروع سال تحصیلی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان در دبیرستان دخترانه کوثر میامی نواخته و سال جدید تحصیلی رسماً آغاز شد.

به گزارش میامی جوان؛ زنگ شروع سال تحصیلی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان در هنرستان دخترانه کوثر میامی نواخته و سال جدید تحصیلی رسماً آغاز شد.

دانش آموزان، امروز در شرایطی سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند که کرونا موجب شد، سال تحصیلی گذشته با تعطیلات متعددی مواجه شود و سال تحصیلی جدید نیز دو هفته زودتر آغاز شود.

احمد ملایری، فرماندار میامی در آئین نواختن زنگ مهر و مقاومت گفت: در چهل سال گذشته امکانات آموزشی در سطح مدارس میامی گسترش چشمگیری داشته  و باید نسبت به بهره‌برداری و تقویت امکانات موجود اقدام بیشتری صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه دانش آموزان آینده‌سازان این سرزمین هستند،اظهار داشت : دوگانگی سلامت و تحصیل دانش آموزان توطئه‌ای از سوی دشمنان است تا نظام آموزشی را در کشور تضعیف کنند.

ملایری ادامه داد: حفظ سلامتی دانش آموزان مهم‌ترین دغدغه مسئولان است و باید رعایت اصول بهداشتی در اولویت فعالیت‌های حضوری مدارس قرار گیرد.

نقی محمدی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان میامی نیز گفت : اقدامات اساسی در راستای ضدعفونی کردن مدارس انجام شده و جای نگرانی برای خانواده ها وجود ندارد.

وی گفت : رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از سوی دانش آموزان و معلمان ضروری است .

امسال ۶هزار و ۶۰۰ دانش آموز سال تحصیلی را در ۸۲ مدرسه سطح شهرستان آغاز می کنند .

انتهای پیام/