فرمانده انتظامی میامی گفت: کشف انواع کالای قاچاق از ابتدای سال تاکنون در این شهرستان ۴۵ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافت.

به گزارش میامی جوان؛ سرهنگ دوم حسین عجم افزود: رویکرد اصلی پلیس برخورد با اخلالگران است و با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر مبارزه با قاچاق کالا در اولویت قرار دارد.سرهنگ دوم عجم ضمن تقدیر از مشارکت مردم در برنامه های مختلف، افزود : اعلام موارد مشکوک به پلیس ۱۱۰ برای جلوگیری از قاچاق کالا و دیگر موارد انتظامی ضرورت دارد.

وی با اشاره به اینکه هرساله بسیاری از مردم در محور های مواصلاتی میامی دچار حادثه می شوند،اظهار داشت: ازابتدای سال تاکنون تصادفات در این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۳ درصد کاهش داشته است.

فرمانده انتظامی میامی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت : ۱۵ برنامه در سطح شهرستان برگزار می شود که اهدای خون ، رژه موتور سواران قانونمند از مهمترین برنامه های این هفته در سطح شهرستان می باشد.

میامی موقعیت ویژه‌ای در اتصال استان‌های شرقی ، جنوبی و شمالی کشور دارد و با توجه به موقعیت آن در مسیر جاده تهران – مشهد راه های آن برای انتقال کالای قاچاق مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد.

امسال هفته نیروی انتظامی از ۲۷ مهرماه آغاز و تا دوم آبان (به مدت یک هفته) ادامه خواهد داشت.

شهرستان میامی با جمعیتی حدود ۴۰ هزار تن در شرق استان سمنان با ۲ بخش کالپوش و مرکزی قرار دارد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : ایرنا