پانزدهمین صعود قلم گرامیداشت یاد و خاطر مرتضی صالحی فرد با شعار شکست کرونا با صعود ایمن، به وسعت ایران با فتح کوه قبله میامی برگزار شد.

هادی نوروزی، سرپرست این صعود به نمایندگی از هیئت صعود قلم(کوهنویسان و کوهنوردان کشور)در استان سمنان در گفتگو با خبرنگار میامی جوان گفت: امسال به منظور محدودیت کرونا هیئت اجرایی صعود قلم ضمن تاکید بر سلامت و رعایت نکات بهداشتی از برگزاری همایش سراسری صعود به میزبانی یک شهرستان و یک قله خاص صرف نظر نموده و به منظور جلو گیری از تجمع و رعایت فاصله گذاری اجتماعی همایش پانزدهم را در نقاط مختلف کشور پهناورمان “ایران” و در قالب گروه های ۵ تا ۱۰ نفره برگزار نموده است.

وی با بیان اینکه یکی از این نقاط جهت صعود قلم کوه قبله انتخاب شده است، افزود: در این صعود کوهنوردانی از استان گلستان و خراسان رضوی به میزبانی هیئت کوهنوردی شهرستان میامی به تعداد ۸ نفرحضور داشتند.

نوروزی با بیان اینکه شعار پانزدهمین همایش صعود قلم “شکست کرونا با صعود ایمن به وسعت ایران” برگزار شد، بیان کرد: شرکت کنندگان در تحقق اهداف متعالی شعار صعود قلم پانزدهم با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و تلاش در جهت قطع زنجیره انتقال بیماری صعودی ایمن را در سرتاسر کشور برگزارنمودند.

در این صعود تابلوی جدید کوه قبله نیز نصب شد.

انتهای پیام/