رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میامی از کشف و ضبط ۲ تن زغال تاغ قاچاق از متخلفان عرصه‌های منابع طبیعی در شهرستان میامی خبر داد.

به گزارش میامی جوان؛ محمد علی رضایی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میامی گفت: ماموران یگان حفاظتی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میامی به منظور حفظ و حراست از منابع طبیعی و انفال عمومی همواره به صورت شبانه روزی مشغول گشت و شناسایی متخلفین و متجاوزین به منابع ملی می‌باشند.

وی قاچاق زغال را فاجعه زیست محیطی دانست و افزود: قاچاق زغال یکی از معضلات منابع طبیعی است که باعث تخریب جنگل‌ها و مراتع شهرستان میامی می‌شود.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میامی گفت: با توجه به ضرورت حفاظت از منابع طبیعی و انفال که متعلق به همه نسل‌ها است و نظر به نقش بی بدیل منابع طبیعی در زندگی بشر از همه طبیعت دوستان و مردم انتظار می‌رود اداره منابع طبیعی را در امر فرهنگ سازی و آگاهی بخشی که مهمترین ابزار تلقی می‌شود یاری کنند.

رضایی از مردم، طبیعت دوستان، همیاران طبیعت، دهیاران و شورا‌های اسلامی شهر و روستا خواست برای مشارکت در حفاظت از منابع طبیعی در صورت مشاهده هرگونه تخریب، تصرف و تجاوز در عرصه‌های طبیعی اعم از تهیه و حمل زغال، و یا با شماره ۱۵۰۴ اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/