مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان گفت: طرح نوآورانه دهیاری روستای نردین از توابع شهرستان میامی این استان در دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش و نوآوری به عنوان بهترین اثر برگزیده کشوری معرفی شد.

به گزارش میامی جوان؛ مهدی صمیمیان ابراز داشت: علی سالاری، دهیار روستای نردین در دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش و نوآوری در بخش مدیریت توسعه روستایی با ارائه طرح نوآورانه و ارزشمند با عنوان “بازارچه سنتی نردین” موفق به کسب عنوان برگزیده از سوی کمیته داوران علمی جشنواره شد.

 وی ادامه داد: دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و توسعه روستا مشترک بین شهرداری تهران و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور برگزار شد.

صمیمیان اضافه کرد: پرداختن به راه‌حل‌های علمی و نوآورانه در حل نارسایی‌های شهری و روستایی از جمله نقاط قوت طرح ارائه شده از سوی دهیاری نردین در دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش و نوآوری است.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان باتشکرازمساعی وجدیت کارکنان دفترامورروستایی گفت: طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه و نوآورانه نقشی مهم در توسعه روستاها دارد و تلاش می‌شود این راهبرد در مدیریت روستایی با آموزش به دهیاری‌های استان تقویت شود.

انتهای پیام/