فرماندار شاهرود، درباره آخرین نتایج رد صلاحیت نامزدهای انتخابات، گفت: از ۵۱ نفری که برای نامزدی انتخابات مجلس نام‌نویسی کردند فقط ۱۴ نفر در کورس رقابت باقی ماندند.

به گزارش میامی جوان؛

نادر فخری غروب چهارشنبه در نشست شورای اداری شاهرود به میزبانی فرمانداری ویژه این شهرستان بابیان اینکه ۳۴ درصد از داوطلبان شهرستان در این دوره از انتخابات مجلس توانستند تائید صلاحیت شوند، تأکید کرد: از ۵۱ نفر فقط ۱۴ نفر توانستند با حکم احراز صلاحیت روبرو شوند.

وی افزود: شورای نگهبان صلاحیت ۱۶ را محرز ندانست، ۱۰ نفر انصراف دادند و ۱۱ نفر هم رد صلاحیت شدند.

معاون استاندار سمنان در ادامه به روند اجرایی انتخابات در شهرستان شاهرود اشاره کرد و تأکید داشت: از همگی مدیران توانمند و متعهد دستگاه‌های اجرایی در شهرستان به‌عنوان نماینده فرماندار در انتخابات استفاده می‌شود.

فخری با اشاره به جانمایی ۲۰۹ شعبه اخذ روی در شاهرود، گفت: ۱۲۵ شعبه شامل ۱۲۰ شعبه ثابت و پنج سیار، در شهر شاهرود، ۲۰ شعبه در بیارجمند، ۴۴ شعبه در بسطام، ۲۰ شعبه در بخش مرکزی آماده رأی‌گیری از مردم خواهند بود.

فخری افزود: در ۴۱ سال گذشته افزون بر ۳۰ انتخابات در کشور انجام شده و همیشه دشمنان سعی در ناامیدی مردم در این‌باره داشتند که این موضوع امسال هم حتماً صورت خواهد گرفت لذا باید در این باره هوشیار بود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر