رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان سمنان گفت: مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های استان سمنان جام سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی به میزبانی شهرستان میامی با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار میامی جوان؛ وحید اسدیان، رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان سمنان درحاشیه این مسابقات در گفتگو با خبرنگار میامی جوان، گفت: مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های استان سمنان جام سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی به میزبانی شهرستان میامی با شرکت ۹۰ورزشکار در قالب تیم هایی از شهرستان های میامی، سمنان، دامغان، شاهرود و گرمسار برگزار شد.
اسدیان تصریح کرد: این مسابقات در سه رده سنی امید، بزرگسالان و پیشکسوتان و در دوبخش چپ دست و راست دست به مدت یک روز در شهرستان میامی برگزار شد.

وی عنوان کرد: در پایان این رقابت ها در رده امیدها راست دست؛ تیم های سمنان، میامی وشاهرود و همچنین در همین رده چپ دست؛ سمنان، میامی و شاهرود به ترتیب مقام های اول تا سوم تیمی را کسب کردند.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان افزود: دررده سنی بزرگسالان راست دست؛ میامی، سمنان وشاهرود و در چپ دست؛ سمنان، میامی و شاهرود به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

وی با بیان اینکه دررده سنی پیشکسوتان تیم میامی مقام اول را در این دوره از رقابت ها کسب کرد، یادآور شد: نفرات برتر این مسابقات به مسابقات کشوری که در خراسان رضوی برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

در پایان این رقابت ها به نفرات برتر لوح و مدال قهرمانی و جوایزی اهدا شد.

انتهای پیام/